Elukutseline tähendab rohkem, kui põhitöökoht ja pikaajalised kogemused (lendame 2011 lõpust). Elukutseline tähendab, et oleme üks neist meeskondadest, kes teevad hingelähedast asja.

Erinevalt paljudest (enamusest?) teistest Eesti lennutajatest on meie tiimi jaoks õhust filmimine – droonivideo, aerovideo, kopterivideo, kuidas iganes seda nimetada – peamine sissetulekuallikas, mitte kõrvalharu või mõnus hobi ja ajaviide, millega muude asjade kõrval aeg ajalt tegeleda. Aeromeedia on meie suurim armastus ja oleme selle valinud ka põhiliseks töökohaks.

Aastate jooksul oleme töötanud enamusega Eesti tuntud produktsioonidest, osalenud reklaamide, installatsioonide, mängufilmide ja dokumentaalide võtetel. Mõned näited meie töödest siin.

Peamiselt lendame DJI Inspire 2-ga (x7 + full lens set). Suurema kopteriga võime me õhku viia ükskõik mis muu kaamera, mis mahub Mövi peale (meil on kõik Mövi’d olemas – M5, M10 ja M15). Enda kaamerateks on DSLR’id (Lumix GH4, Canon 5dmk3), Blackmagic Cinema 4k, Sony FS7, Red Scarlet Dragon.

Mövi on ka osa meie wirecam / cablecam / köiekaamera “liinilennu” lahendusest, mida saab kasutada kohtades, kuhu drooniga ei pääse – siseruumid, inimeste peade kohal kontsertitel, pikematel otseülekannetel. Loomulikult saab Mövi’ga niisama ka ringi joosta, rig’ida auto külge ja teha kõike muud huvitavat.